Menu

Seznamte se - jmenuji se "Wood & White"

Čekáte na ten krásný životní okamžik, kdy pohlédnete poprvé do očí svému miminku? Chcete mu pořídit ten nejhezčí pokojíček, který bude lahodit i Vašemu oku? Nebo už Vaše miminko povyrostlo a potřebuje větší postýlku, dostatečný úložný prostor pro hračky či stále se zvětšující garderóbu? Pak jste správně u "Chic By Pig." Navrhli jsme pro Vás vysoce kvalitní designovou kolekci nábytku "Wood & White," vyznačující se minimalistickým designem, ve kterém se budou cítit skvěle nejen děti, ale i rodiče. Seznamte se, designová kolekce nábytku "Wood & White" se představuje.

Seznamte se - jmenuji se "Wood & White"

Designová kolekce dětského nábytku Wood & White pasuje snad do každého interiéru. Kombinuje kvalitní dřevo, jednoduché linky a bílé detaily, které potěší především ty rodiče, hledající pro své děti stylový, moderní pokojíček, avšak pořád s prvky dětskosti. Jak my v Chic By Pig říkáme - "Simple but fun." 

Duši celé kolekci nevdechli obyčejní designéři, nýbrž sami rodiče. Rodiče jednoho kloučka, kterého, asi jako všichni ostatní rodiče, milují nejvíc na světě a tak mu chtěli vytvořit pokojíček, který by ladil jak s jejich vkusem, tak i rozzářil oči jejich chlapečka. Díky tomu, že jeden z rodičů vede architektonické studio, bylo jasné, že si společně sednou k papírům a následně k počítači a nábytek navrhnou sami. Rozjeli se ale nakonec tak, že z toho vznikla vlastně kolekce, kterou pojmenovali "Wood & White" a dali ji pak ve známost světu.

Jak i z názvu kolekce vyplývá, veškeré produkty jsou opravdu ze dřeva. Chic By Pig miluje  březovou překližku, a to nejen vzhledem k její odolnosti vůči nájezdům malých bojovníků, ale i vzhledem k jedinečné kresbě, kterou překližka nabízí. Můžete si pak být jisti originalitou svého designového kousku. 

Celá kolekce, stejně jako veškerý nábytek a doplňky značky Chic By Pig, si zakládá na příslušnosti k České republice - navrhovaná českými designéry, vyrobená v České republice, z českých materiálů a následující české, potažmo evropské bezpečnostní normy. 

Kolekce Wood & White nabízí produkty jak pro novorozená miminka, tak i pro větší děti. Některé kousky se hodí dokonce i do interiéru dospělých.

V postýlce Halí se bude líbit především malým miminkům, větší děti jistě ocení snění v postýlkách Spinky a Linky, navozující atmosféru snění v autíčku či kolíbce.

Pro každodenní péči je pro miminka součástí kolekce také přebalovací pult „Roll“ s praktickými poličkami a výsuvnou zásuvkou, která zajistí dostatečný prostor nejen pro přebalovací potřeby. 


V kolekci Wood & White nezapomínáme ani na úložné prostory – komody Miki, Triky a skříň Vesi se jistě budou radovat, až do nich malí kouzelníci a kouzelnice uloží nejen mikiny, trika či navěsí vyžehlené košilky. Co víc, hračky mohou děti „naládovat“ do pojízdného boxu na hračky „Lády-Hády,“ který je k dispozici ve dvou velikostních provedeních – L a XL.

Jako nadstandard nabízí Chic By Pig i konzultaci při tvorbě celého pokojíčku, s možností 3D vizualizací a následnou realizací, a to díky spolupráci se zkušenými interiérovými poradci z architektonické kanceláře Studia A. 

 

Jak vzniká kvalitní design pro děti - Společný rozhovor se společností "Vyrobeno srdcem"