Menu

Luxusní třpyt krystalů!

Crystat CUBE - zbrusu nová kolekce luxusních krystalů je tu!

Luxusní třpyt krystalů!

Co se stane, když se spojí dva světy - svět úspěšné a několikrát za design oceněné šperkařky Kateřiny Reich a svět dětí, tedy nás, Chic By Pig? Vznikne absolutně čistá, avšak pro děti naprosto zábavná kolekce šperků, Crystal CUBE.

Kombinace princeznovské korunky a na světle stále se měnícího hravého a hlavně bezpečného, nerozbitného materiálu "perspex," uchvátí nejednoho nápadníka ve škole či školce. A holky budou koukat! 

Perspex je právě zvláštní tím, že vizuálně výborně imituje sklo, ale oproti tradičnímu sklu je lehký a nerozbitný, což je ideálním a bezpečným materiálem také pro dětské šperky. Na jeho okraji vzniká pak speciální dvoubarevný efekt, který se objeví v namodralé nebo fialové barvě, v závislosti na osvětlení. 

Řetízek, na kterém jsou třpytivé krystaly zavěšeny, je vyroben z antialergenní chirurgické oceli a je doplněn rovněž medialonkem s logy obou designérů. 

Krystaly jsou nyní k dostání ve 4 barevných provedeních, a to: crystal blue, crystal yellow, crystal violet, crystal pink. 

A pozor! Na celý duben 2019 jsme zároveň připravili promotion code "CRYSTAL19", který Vás opravňuje k lepší cenové nabídce, a to 1.200,- CZK za šperk.

Už se těšíme, kolik princezen se třpytivými krystaly na ulicích či ve školách a školkách potkáme - s Crystal CUBE Vás totiž málokdo přehlédne. :-)

http://chicbypig.cz/produkt/35/crystal-cube

 

Designblok 2019