Menu

O nás

Náhled videa

Jsme Chic By Pig – český výrobce chic nábytku a doplňků do dětských pokojů. Naše produkty, sériové i na míru, tvoříme nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Děti potěší, rodiče ocení. Jednoduchý design, špičkovou kvalitu, vysokou bezpečnost a použití přírodních materiálů, to je to, co považujeme za „chic!“

Pink piggy.
 • Simple but fun

  Máme rádi minimalismus. Zároveň ale víme, že děti tento styl málokdy ocení. Proto se při navrhování a výrobě našeho nábytku držíme hesla „Keep it simple but fun.“ Tedy, aby veškerý nábytek co nejvíce zapadl do interiéru rodičů a zároveň rozzářil oči jejich dětí.

 • Přátelské k přírodě i dětem

  Suroviny, které jsou dobré pro člověka jsou dobré i pro dřevo. A tak krmíme náš nábytek pouze certifikovanými oleji, vosky a laky, které dřevu i jeho uživateli udělají jen tu nejlepší službu.

 • Dřevo, dřevo a zase dřevo

  Máme rádi dřevo. Konkrétně břízu upravenou v překližku. Vzhledem k tomu, že ji lze jednoduše ohýbat, můžeme tak dobře plnit jeden z hlavních bezpečnostních požadavků pro dětský nábytek, kterým jsou oblé rohy. Zároveň překližka zaručuje trvanlivý a pevný povrch, který vydrží po generace.

 • Bezpečné a dodržující evropské standardy

  Již při navrhování našeho nábytku máme na paměti přísné české, potažmo evropské normy pro výrobu a zpracování dětského nábytku. Proto při procesu vývoje a výroby dohlížíme na každou hranu, pečlivě vybíráme spojovací materiál a dodržujeme rozměry dané všemi normami, které se k dětskému nábytku vztahují.

 • Naše flexibilita

  Díky tomu, že každá překližka nabízí svou jedinečnou a neopakovatelnou kresbu, můžete si být jisti, že i ten váš „kousek“ bude originál. Zároveň Vám rádi vyjdeme vstříc při speciálních požadavcích, ať už se jedná o úpravu rozměrů či barev. A o to všechno jde – nechceme, aby naši zákazníci kupovali stejné věci. Chceme, aby každý měl svůj vlastní unikát, avšak pořád příslušný našemu stylu.